/ скриншот из видео с Youtube Американский гонщик и каскадер Кен Блок устроил дрифт около поместья в Гудвуде в Великобритании. Именно в этом месте проходит ежегодный Фестиваль скорости. Американский гонщик и каскадер Кен Блок устроил дрифт около поместья в Гудвуде в Великобритании. Именно в этом месте проходит ежегодный Фестиваль скорости. Как сообщает Autonews, заезд проходил в рекламных целях в честь выхода игры Forza Horizon 4. Видеозапись гонки выложил канал Xbox на YouTube. Пилот управлял полноприводным автомобилем Hoonicorn, выполненным в стилистике классического масл-кара For ...

Одна новость

  Новости

  П’яний харків’янин викрав “КамАЗ” і пошкодив електроопору та газову мережу

  П’яний харків’янин викрав “КамАЗ” і пошкодив електроопору та газову мережу
  П’яний харків’янин викрав “КамАЗ” і пошкодив електроопору та газову мережу

  У Харківській області п’яний зловмисник викрав “КамАЗ” і під час руху на ньому пошкодив електроопору і газову мережу.

  Інцидент стався в селі Нагірне, машина на момент викрадення перебувала на території складів, – повідомляє прес-служба поліції області.

  За фактом було затримано 38-річного чоловіка, що є працівником підприємства, якому належить транспорт.

  Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) та ч. 1 ст. 292 (пошкодження об’єктів магістральних або промислових нафто-, газо-, конденсатопроводів та нафтопродуктопроводів) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує до 5 років позбавлення волі.


  Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/237809-pjanij_harkivjanin_vikrav_kamaz_i_poshkodiv_elektrooporu_ta_gazovu_merehu”