Суд арестовал по делу о госизмене ученого головного научного предприятия «Роскосмоса» — Центрального научно-исследовательского института машиностроения (ЦНИИмаш). «В СИЗО «Лефортово» накануне мне удалось пообщаться с вновь прибывшим 74-летним заключенным из Королева Кудрявцевым В. В., которого арестовали и доставили вчера», — рассказал представитель Общественной наблюдательной комиссии (ОНК) Евгений Еникеев. По его словам, в «Роскосмосе» о причастности Кудрявцева к делу «прямо никто не сказал&r ...

Одна новость

  Новости

  Газ на заправках продовжує бити рекорди

  Раніше ціни збільшились на бензин та дизпаливо
  У період з 15 по 16 травня ряд автозаправних мереж підвищили ціни на автогаз. Про це повідомляє "Консалтингова група А-95",

  Про це повідомляє enkorr.

  Повідомляється, що в мережах Mango, "Род-Ник" і Jazz Oil автогаз подорожчав на 10 коп. / Л, в той час як на станціях мережі "Фактор" ціна підвищилася на 20 коп. / Л — до 12,60 грн / л . AMIC, WOG, Marshal, ОККО і "Укрнафта" підвищили вартість ЗВГ на 1-5 коп. / Л.

  Середня ціна ЗВГ по Україні 16 травня становила 13,08 грн / л (+3 коп. / Л). Слід зазначити, що протягом квітня оптова ціна скрапленого газу в Україні зросла на 13% або 2500 грн/т. Тенденція подорожчання продовжилася на початку травня в зв’язку з тимчасовим дефіцитом в деяких регіонах, а також ажіотажними настроями на ринку. Серед основних причин подорожчання аналітики називають різке збільшення продажів автогазу, що призвело до локального дефіциту ресурсу у ряду трейдерів.Варто відзначити, що раніше українців попередили про ще одну можливу хвилю подорожчання цін на бензин в мережах заправок економ-класу.

  При цьому, якщо пальне на автозаправних станціях економ-класу ще може подорожчати, то верхня межа цін на "преміальних" АЗС вже не виросте. Про це написав у "Фейсбуці" керівник групи А-95 Сергій Куюн.

  "Стосовно цін на колонках. За розрахунками "Консалтингової групи А-95", потенціал зростання, закладений ослабленням курсу гривні і зростанням світових цін на вуглеводні, вже практично вичерпано", — написав Куюн.

  За його оцінкою, 1,8 грн на літр додав в ціну бензину ріст котирувань (на $ 70 за тонну з 1 грудня 2017 року, коли почався підйом), близько 50 коп. додав ріст курсу долара і 45 коп. на літр приплюсував курс євро, в якому встановлені акцизи.

  "Сумарно собівартість бензину піднялася за два місяці на 2,75 грн за літр. У свою чергу середня ціна палива на колонках за цей період виросла на бензин і ДТ на 2,4 грн / л. Думаю, ті, що залишилися до паритету 30-40 коп. за літр, будуть додані найближчим часом за рахунок ще однієї хвилі підвищення в мережах економ-класу (тут тон задають заправки "Привату") ", — коментує експерт.Він пояснив, що за рахунок тривалого циклу переробки нафти "Приват" зростає більш плавно і за 2 місяці зріс на 2 грн за літр. У свою чергу, "преміальні" мережі реагують на зовнішню кон’юнктуру більш чутливо, отримуючи імпортне паливо по котируванням, які змінюються щодня.

  "Саме тому вони виросли на 3 грн/л. Так що верхній рівень цін уже навряд чи підніметься, а от нижній ймовірно подорожчає вже днями", — висловив думку Куюн.

  200 км щастя від турків: Україна віддала частину автостради в обслуговування іноземній компанії.

  Нагадаймо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що проїзд у київських маршрутках подорожчає.  Джерело статті: “https://znaj.ua/society/gaz-na-zapravkah-prodovzhuye-byty-rekordy”