Двоє жертв – чоловіки віком близько 30 років – загинули на місці 26 травня вночі у Франції у місті Марсель невідомі розстріляли двох людей із автоматів Калашникова. Зловмисники атакували приміщення місцевого спортклубу. Про це пишуть французькі видання, передає Європейська правда. Повідомляється, що стрілянина відбулася близько першої години ночі за місцевим часом. Двоє жертв – чоловіки віком близько 30 років – загинули на місці. Видання повідомляє, що інцидент має всі ознаки кримінальних розбірок. Нападник, якого, за поп ...

Одна новость

  Новости

  Газ на заправках продовжує бити рекорди

  Раніше ціни збільшились на бензин та дизпаливо
  У період з 15 по 16 травня ряд автозаправних мереж підвищили ціни на автогаз. Про це повідомляє "Консалтингова група А-95",

  Про це повідомляє enkorr.

  Повідомляється, що в мережах Mango, "Род-Ник" і Jazz Oil автогаз подорожчав на 10 коп. / Л, в той час як на станціях мережі "Фактор" ціна підвищилася на 20 коп. / Л — до 12,60 грн / л . AMIC, WOG, Marshal, ОККО і "Укрнафта" підвищили вартість ЗВГ на 1-5 коп. / Л.

  Середня ціна ЗВГ по Україні 16 травня становила 13,08 грн / л (+3 коп. / Л). Слід зазначити, що протягом квітня оптова ціна скрапленого газу в Україні зросла на 13% або 2500 грн/т. Тенденція подорожчання продовжилася на початку травня в зв’язку з тимчасовим дефіцитом в деяких регіонах, а також ажіотажними настроями на ринку. Серед основних причин подорожчання аналітики називають різке збільшення продажів автогазу, що призвело до локального дефіциту ресурсу у ряду трейдерів.Варто відзначити, що раніше українців попередили про ще одну можливу хвилю подорожчання цін на бензин в мережах заправок економ-класу.

  При цьому, якщо пальне на автозаправних станціях економ-класу ще може подорожчати, то верхня межа цін на "преміальних" АЗС вже не виросте. Про це написав у "Фейсбуці" керівник групи А-95 Сергій Куюн.

  "Стосовно цін на колонках. За розрахунками "Консалтингової групи А-95", потенціал зростання, закладений ослабленням курсу гривні і зростанням світових цін на вуглеводні, вже практично вичерпано", — написав Куюн.

  За його оцінкою, 1,8 грн на літр додав в ціну бензину ріст котирувань (на $ 70 за тонну з 1 грудня 2017 року, коли почався підйом), близько 50 коп. додав ріст курсу долара і 45 коп. на літр приплюсував курс євро, в якому встановлені акцизи.

  "Сумарно собівартість бензину піднялася за два місяці на 2,75 грн за літр. У свою чергу середня ціна палива на колонках за цей період виросла на бензин і ДТ на 2,4 грн / л. Думаю, ті, що залишилися до паритету 30-40 коп. за літр, будуть додані найближчим часом за рахунок ще однієї хвилі підвищення в мережах економ-класу (тут тон задають заправки "Привату") ", — коментує експерт.Він пояснив, що за рахунок тривалого циклу переробки нафти "Приват" зростає більш плавно і за 2 місяці зріс на 2 грн за літр. У свою чергу, "преміальні" мережі реагують на зовнішню кон’юнктуру більш чутливо, отримуючи імпортне паливо по котируванням, які змінюються щодня.

  "Саме тому вони виросли на 3 грн/л. Так що верхній рівень цін уже навряд чи підніметься, а от нижній ймовірно подорожчає вже днями", — висловив думку Куюн.

  200 км щастя від турків: Україна віддала частину автостради в обслуговування іноземній компанії.

  Нагадаймо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що проїзд у київських маршрутках подорожчає.  Джерело статті: “https://znaj.ua/society/gaz-na-zapravkah-prodovzhuye-byty-rekordy”