Суд арестовал по делу о госизмене ученого головного научного предприятия «Роскосмоса» — Центрального научно-исследовательского института машиностроения (ЦНИИмаш). «В СИЗО «Лефортово» накануне мне удалось пообщаться с вновь прибывшим 74-летним заключенным из Королева Кудрявцевым В. В., которого арестовали и доставили вчера», — рассказал представитель Общественной наблюдательной комиссии (ОНК) Евгений Еникеев. По его словам, в «Роскосмосе» о причастности Кудрявцева к делу «прямо никто не сказал&r ...

Одна новость

  Новости

  Росія відреагувала на затримання Вишинського відкриттям кримінальної справи

  Росія відреагувала на затримання Вишинського відкриттям кримінальної справи
  Слідчий комітет Росії відкрив кримінальну справу через затримання в Україні керівника інформаційного агентства «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського, повідомляє radiosvoboda.
  Як повідомляє прес-служба комітету, справу відкрили за фактом «перешкоджання законній діяльності журналіста і притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності».
  У комітеті додають, що громадянин України Кирило Вишинський отримав у вересні 2015 року громадянство Росії.
  «Незаконне притягнення Вишинського до відповідальності обумовлено перешкоджання його професійній діяльності шляхом примусу до відмови від поширення об’єктивної інформації про події на території Росії і України, пов’язаних з легітимністю входження до складу Росії Криму, його подальшого соціально-економічного розвитку, а також негативними наслідками збройного конфлікту на південному сході України», – стверджують російські слідчі.
  Вишинському інкримінують державну зраду і проведення підривної інформаційної діяльності проти України. Йому загрожує до 15 років позбавлення волі в разі визнання винним. 17 травня Вишинському мають обрати запобіжний захід.
  Головні новини за добу — в нашій щоденній розсилці y Telegram

  Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/16/294913-rosiya-vidreaguvala-zatrymannya-vyshynskogo-vidkryttyam-kryminalnoyi-spravy”