Двоє жертв – чоловіки віком близько 30 років – загинули на місці 26 травня вночі у Франції у місті Марсель невідомі розстріляли двох людей із автоматів Калашникова. Зловмисники атакували приміщення місцевого спортклубу. Про це пишуть французькі видання, передає Європейська правда. Повідомляється, що стрілянина відбулася близько першої години ночі за місцевим часом. Двоє жертв – чоловіки віком близько 30 років – загинули на місці. Видання повідомляє, що інцидент має всі ознаки кримінальних розбірок. Нападник, якого, за поп ...

Одна новость

  Новости

  Українці отримають безвіз ще з двома країнами


  Кабінет міністрів схвалив постанови, які затверджують угоди між урядом України та Катару, а також Антигуа і Барбуди про взаємне скасування візових вимог.

  Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на УНН.

  Так, Кабмін затвердив проект постанови Про затвердження угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом Держави Катар про взаємне скасування візових вимог і Про затвердження угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом Антигуа і Барбуди про взаємне скасування візових вимог.


  Нагадаймо, держава-емірат Катар є однією з найбагатших країн світу, яка розташована у східній частині Аравійського півострова та межує з Саудівською Аравією. Влітку температура повітря у цій тропічній країні сягає +50°C, тому найкращий сезон для відпочинку тут триває з вересня по травень.


  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/16/ukrayintsi-otrymayut-bezviz-shhe-z-dvoma-krayinamy/”