На Левів будуть чекати цікаві ділові поїздки Дізнайтеся, що приготували зірки в гороскопі на понеділок, 23 липня, для всіх Знаків Зодіаку в нашій статті. Зірки пророкують Овнам, що 23 липня з самого ранку доведеться зайнятися планами на грандіозні покупки. Також в цей день зі здоров’ям можливі проблеми. Будьте обережні. У цей день деякі звички Тельців можуть негативно позначитися на репутації. Ви будете активні в сфері бізнесу та в особистих справах. Спілкуйтеся обережно з партнерами по роботі. Астрологи попереджають Бл ...

Одна новость

  Новости

  Українці отримають безвіз ще з двома країнами


  Кабінет міністрів схвалив постанови, які затверджують угоди між урядом України та Катару, а також Антигуа і Барбуди про взаємне скасування візових вимог.

  Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на УНН.

  Так, Кабмін затвердив проект постанови Про затвердження угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом Держави Катар про взаємне скасування візових вимог і Про затвердження угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом Антигуа і Барбуди про взаємне скасування візових вимог.


  Нагадаймо, держава-емірат Катар є однією з найбагатших країн світу, яка розташована у східній частині Аравійського півострова та межує з Саудівською Аравією. Влітку температура повітря у цій тропічній країні сягає +50°C, тому найкращий сезон для відпочинку тут триває з вересня по травень.


  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/16/ukrayintsi-otrymayut-bezviz-shhe-z-dvoma-krayinamy/”