Двоє жертв – чоловіки віком близько 30 років – загинули на місці 26 травня вночі у Франції у місті Марсель невідомі розстріляли двох людей із автоматів Калашникова. Зловмисники атакували приміщення місцевого спортклубу. Про це пишуть французькі видання, передає Європейська правда. Повідомляється, що стрілянина відбулася близько першої години ночі за місцевим часом. Двоє жертв – чоловіки віком близько 30 років – загинули на місці. Видання повідомляє, що інцидент має всі ознаки кримінальних розбірок. Нападник, якого, за поп ...

Одна новость

  Новости

  Хвалитися нічим: опитування показало, скільки насправді заробляють українці

  Українці як і раніше не можуть похвалитися високим рівнем заробітної плати
  Як свідчать останні дані, в середньому українці заробляють від 6 до 7 тис.₴ Про це стало відомо в результаті опитування, проведеного в квітні 2018 року. У ньому взяли участь 3003 людини. Про це повідомляє Politeka.

  За результатами опитування стало відомо, що заробітна плата кожного п’ятого жителя України перевищує 15 тисяч гривень. У той же час, 17% респондентів повідомили, що в місяць отримують близько 6-7 тис.₴ Менше 3 тис. отримують тільки 8,5% опитаних.

  При цьому майже всі учасники опитування скаржилися на те, що вони незадоволені своїм місячним доходом. Лише 7% респондентів влаштовані рівнем своєї заробітної плати.

  Цікаво, що 6% опитаних українців нічого не роблять, щоб поліпшити власне фінансове становище. Натомість 36% міняють роботу, щоб заробляти більше. 25% — підвищують кваліфікацію, вивчають іноземні мови. Майже 20% респондентів беруть на себе більше зобов’язань.

  Нагадаймо, середня зарплата в Україні поступово зростає, хоча і не встигає за зростанням цін. Реальні зарплати в березні 2018 року порівняно з лютим, виросли на 5,9%. У березні середня номінальна заробітна плата штатного працівника склала 8 382 грн, що на 24,1% більше, ніж у березні 2017 року. Про це повідомили в Державній службі статистики.

  "Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ і організацій в березні 2018 року становила 8 382 грн, що у 2,3 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (3 723 грн). Порівняно з лютим зарплати зросли на 7,1%, а порівняно з березнем 2017 року – на 24,1%", — йдеться в повідомленні.

  Одночасно відзначається, що реальні зарплати в березні 2018 року порівняно з лютим, виросли на 5,9%, а відносно березня 2017 року на 9,5%.

  Найвищий рівень зарплат зареєстрований в Києві, де середня зарплата склала 13 388 гривень/місяць. Найнижчий рівень зафіксований у Тернопільській області, де середня зарплата склала 6 394 гривні/місяць.

  Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що вартість основних груп товарів в Україні в першому півріччі істотно зросте.  Джерело статті: “https://znaj.ua/society/hvalytysya-nichym-opytuvannya-pokazalo-skilky-naspravdi-zaroblyayut-ukrayinci”