Теперь теннис стало смотреть еще интереснее 28 декабря 2017, 19:55 Михайлов Дмитрий Фото: INSTAGRAM В женском теннисе конкуренция не только в игре, за красавицами в этом виде спорта зрители наблюдают с особым интересом. Теперь кроме нашей Марии Шараповой, на корте блистает еще одна высокая и очень привлекательная блондинка. Донне Векич всего 21 год, а ее уже сравнивают со многими красотками из теннисного мира. Хорватская спортсменка располагается далеко не на первых строчках мирового теннисного рейтинга, однак ...

Одна новость

  Новости

  Окупована Донеччина заборгувала майже 3 млрд грн за воду

  Непідконтрольна українській владі територія Донецької області заборгувала державі 2,8 млрд гривень за водопостачання.

  Про це повідомив керівник Донецької області Павло Жебрівський у Facebook.

  "Якщо на контрольованій території тариф становить близько 30 гривень, то на окупованій — досі 7 гривень, що є взагалі економічно необґрунтованим, але і по таким цінам не платять: заборгованість становить близько 2,8 млрд гривень", — пояснив Жебрівський.

  Він також додав, що КП "Вода Донбасу" будуть виділяти фінансову допомогу для ремонту каналу та водогонів. Зокрема, в цьому році обіцяють приступити до водопостачання Маріуполя, Нікольського, Волноваського та Мангушського районів.

  Обстріли бойовиків часто призводять до проблем із водо- електропостачанням в Донецькій і Луганській області.

  На початку березня, через бойові дії в обладнанні Донецької фільтрувальної станції, що забезпечує водою кілька населених пунктів, сталося коротке замикання.
  Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2018/04/16/7177839/”