В этом уверен спецпредставитель президента РФ по вопросам цифрового и технологического развития Дмитрий Песков Переход к электронным трудовым книжкам в России будет долгим Россия пока не готова к введению электронных трудовых книжек Разговоры о введении в обиход электронных трудовых книжек всплывают с регулярной периодичностью. По последним данным, новая форма учета трудового стажа должна будет заработать с 1 января 2019 года. Однако, спецпредставитель президента РФ по вопросам цифрового и технологического ра ...

Одна новость

  Новости

  Окупована Донеччина заборгувала майже 3 млрд грн за воду

  Непідконтрольна українській владі територія Донецької області заборгувала державі 2,8 млрд гривень за водопостачання.

  Про це повідомив керівник Донецької області Павло Жебрівський у Facebook.

  "Якщо на контрольованій території тариф становить близько 30 гривень, то на окупованій — досі 7 гривень, що є взагалі економічно необґрунтованим, але і по таким цінам не платять: заборгованість становить близько 2,8 млрд гривень", — пояснив Жебрівський.

  Він також додав, що КП "Вода Донбасу" будуть виділяти фінансову допомогу для ремонту каналу та водогонів. Зокрема, в цьому році обіцяють приступити до водопостачання Маріуполя, Нікольського, Волноваського та Мангушського районів.

  Обстріли бойовиків часто призводять до проблем із водо- електропостачанням в Донецькій і Луганській області.

  На початку березня, через бойові дії в обладнанні Донецької фільтрувальної станції, що забезпечує водою кілька населених пунктів, сталося коротке замикання.
  Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2018/04/16/7177839/”