Американські розвідники розповіли як Москва планує захопити Україну Приватна розвідка США опублікувала три сценарії захоплення України Путіним. Американська розвідувально-аналітична компанія Stratfor назвала три можливих варіанти дій Росії у разі, якщо Росія зважиться на більш масштабне вторгнення в Україну. Про це повідомляє ІНФОРМАТОР з посиланням на “Апостроф”. Згідно з першим варіантом, Росія планує пробити сухопутний коридор до Криму. “У такому випадку ми припускаємо, що розробники плану наступу зроблять фронт достатньо широким для того, щоб забезпечити Крим водопостачанням з ...

Одна новость

  Новости

  Трамп назвал удар США по Сирии предостережением Китаю

  Ракетный удар США по Сирии в апреле 2018 года служил предостережением для Китая.

  Об этом сообщил президент США Дональд Трамп в своем интервью Fox News.

  Удар по Сирии был произведен во время встречи Трампа с председателем КНР Си Цзиньпином во Флориде, и Трамп рассказал ему о нанесенном ударе.

  «Я сказал ему [Си Цзиньпину], что он может уйти [со встречи] или мы сможем дружить. Он не ушел, он всё понял», — цитирует Трампа телеканал.

  Fox News уточняет, что ударом по Сирии президент США обозначил, как он отреагирует на применение в мире оружия массового поражения.  Источник: “http://vlasti.net/news/282249”