Юморист, певец и телеведущий Владимир Винокур принес свои соболезнования семье покойного режиссера Советский и российский актер, режиссер и сценарист Станислав Говорухин скончался на 83-м году жизни после продолжительной болезни в санатории «Барвиха» сегодня в 10:37. О том, что Станислав Сергеевич находится в критическом состоянии, стало известно еще вчера, 13 июня. Однако супруга артиста Галина в беседе с журналистами отметила, что его жизни ничего не угрожает. Владимир Винокур едва смог подобрать слова, чтобы выразить свои чувства в связи с кончиной просла ...

Одна новость

  Новости

  Посольство Польщі у Москві випробували конвертами з білим порошком

  Посольство Польщі у Москві випробували конвертами з білим порошком

  У середу, 13 червня, польське посольство в Москві отримало два підозрілих конверти з білою речовиною.

  Інформацію про отримання "посилок, які могли становити загрозу", в коментарі Радіо Польща підтвердив директор прес-бюро Міністерства закордонних справ країни Артур Льомбарт.

  Представник дипломатів також додав, що конверти віддали на експертизу, після чого було виключено загрозу.

  Видання зазначає, що у лютому кілька іноземних посольств, серед яких і Польща, отримали листи з підозрілим порошком. Після перевірки було встановлено, що дипломатам надіслали в конвертах засіб від комах. На конвертах були вказані дані депутата Державної Думи РФ Сєрґєя Зєлєзняка.

  Нагадаймо, 14 лютого в один із офісів у Вестмінстерському палаці, де засідає парламент Великобританії, і офіс колишнього президента США Барака Обами надіслали конверти з невідомою речовиною білого кольору

  Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/06/13/298046-posolstvo-polshchi-moskvi-vyprobuvaly-konvertamy-bilym-poroshkom”