Влияние религии на организм Верить или не верить — дело каждого, равно как и то, соблюдать или нет религиозные догматы. Однако можно с уверенностью сказать, что любой выбор влияет на продолжительность и качество жизни. Ученые из США провели уникальное исследование. Его результат удивил многих — религиозные люди живут на 5,64 года дольше остальных. Исследователи из Университета штата Огайо доказали, что религия положительно влияет на продолжительность жизни — верующие люди живут, приблизительно, на 5,64 года дольше, чем атеисты. Специалисты оперировали данными ...

Одна новость

  Новости

  Українські військові "хакери" беруть участь у спецнавчаннях НАТО

  Українські військові "хакери" беруть участь у спецнавчаннях НАТО
  В місті Бидгощ (Польша) розпочалися щорічні багатонаціональні навчання НАТО CWIX — 2018, участь в яких беруть українські фахівці кібернетичної безпеки.

  Про це повідомляє сайт МО України.

  “Цього року завдяки наполегливій роботі особового складу Головного управління зв’язку та інформаційних систем та підтримки Головного управління військового співробітництва та миротворчих операцій і Головного управління підготовки особового складу Генерального штабу, Збройні сили України успішно завершили багаторічну процедуру приєднання до зазначених навчань та отримали статус повноцінного учасника цільової групи з кібернетичної безпеки. Отриманню цього статусу передував багаторічний шлях підготовки особового складу Головного об’єднаного центру захисту інформації та кібернетичної безпеки відповідно до стандартів НАТО та виконання вимог щодо забезпечення взаємосумісності обладнання кібербезпеки”, — йдеться у повідомленні.

  Основною метою навчань є дослідження, випробування та перевірка взаємосумісності систем управління різного призначення Об’єднаних багатонаціональних сил, у тому числі питання захищеності від кібернетичних загроз.

  В рамках багатонаціональних навчань НАТО CWIX — 2018 українські військові фахівці кібернетичної безпеки разом зі своїми колегами з понад 20 країн відпрацьовуватимуть питання кібернетичного захисту інформаційної інфраструктури. Основні зусилля спрямовані на дослідження захищеності комплексів та систем управління, у тому числі телекомунікаційного обладнання, яке перебуває на озброєнні військ зв’язку Збройних Сил України.

  Фото: Міноборони

  “Участь представників військ зв’язку у цих навчаннях сприяє підвищенню взаємосумісності з країнами НАТО щодо підготовки особового складу кіберпідрозділів, розробки та впровадження нормативної бази у сфері кібернетичної безпеки та досягнення технічної взаємосумісності під час спільного виконання завдань у складі Об’єднаних багатонаціональних сил”, — зазначається у повідомленні.

  Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/06/13/298063-ukrayinski-viyskovi-hakery-berut-uchast-specnavchannyah-nato”