Как помыться летом, когда нет горячей воды? Сезонное отключение горячей воды не должно испортить нам настроение! А редакция сайта TV.UA подскажет, как можно легко решить эту проблему. Подогреем без затрат. Наливаем в большой таз воду и ставим его на балкон. Пока вы на работе, вода уже успеет нагреться. Но для этого лучше использовать темный таз. Помоемся у друзей. В каждом районе свой график отключения воды. Значит, мы всегда сможем помыться у друзей, живущих в соседних районах. А затем радостно примем друзей у себя, когда их коснется эта же проблема! Сходим в ба ...

Одна новость

  Новости

  ГПУ завершила слідство щодо шести податківців Януковича, які розікрали три мільярди

  ГПУ завершила слідство щодо шести податківців Януковича, які розікрали три мільярди
  ГПУ завершила слідство щодо шести податківців Януковича, які розікрали три мільярди

  Генпрокуратура завершила спеціальне досудове розслідування щодо шести колишніх службових осіб податкових органів, які заволоділи коштами державного бюджету України на загальну суму 3,1 млрд₴

  «Головною військовою прокуратурою Генеральної прокуратури України 11.06.2018 завершено спеціальне досудове розслідування (заочне розслідування відповідно до вимог глави 24-1 КПК України) кримінального провадження за підозрою 6 колишніх службових осіб податкових органів у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 255; ч. 4 ст. 28, ч. 5 ст. 191; ч. 4 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України (участі у скоєнні злочинною організацією особливо тяжкого злочину проти державної власності, що заподіяло тяжкі наслідки у вигляді матеріальної шкоди державі в особливо великих розмірах, та злочину невеликої тяжкості у сфері службової діяльності)», — йдеться у повідомленні.

  Розслідуванням встановлено, що підозрювані у період 2012-2013 років, перебуваючи у складі очолюваної В. Януковичем злочинної організації, до складу якої входив зокрема і колишній міністр доходів і зборів України, займаючи керівні посади в органах податкової служби, шляхом реалізації розробленого злочинного плану та злочинної схеми заволоділи коштами державного бюджету України на загальну суму 3,1 млрд грн, тобто в особливо великому розмірі, шляхом незаконного відшкодування з Державного бюджету України ПДВ на рахунки трьох фіктивних підприємств.

  Наразі стороні захисту повідомлено про завершення досудового розслідування, виконуються вимоги ст. 290 КПК України та після цього обвинувальний акт щодо вказаних підозрюваних буде передано до суду.

  Усього у схемі незаконного відшкодування з Державного бюджету України податку на додану вартість було 16 підозрюваних із службових осіб податкових органів. На сьогодні трьом особам винесено обвинувальні вироки суду; щодо шести обвинувачених обвинувальні акти перебувають на розгляді у суді, щодо семи підозрюваних, зокрема і колишнього міністра доходів і зборів України, досудове розслідування завершено та виконуються вимоги ст. 290 КПК України.


  Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/242633-gpu_zavershila_slidstvo_shchodo_shesti_podatkivtsiv_janukovicha_jaki_rozikrali_tri_miljjardi”