Юморист, певец и телеведущий Владимир Винокур принес свои соболезнования семье покойного режиссера Советский и российский актер, режиссер и сценарист Станислав Говорухин скончался на 83-м году жизни после продолжительной болезни в санатории «Барвиха» сегодня в 10:37. О том, что Станислав Сергеевич находится в критическом состоянии, стало известно еще вчера, 13 июня. Однако супруга артиста Галина в беседе с журналистами отметила, что его жизни ничего не угрожает. Владимир Винокур едва смог подобрать слова, чтобы выразить свои чувства в связи с кончиной просла ...

Одна новость

  Новости

  Нардепи побилися в Раді через заяву Мураєва

  Нардепы подрались из-за заявления Мураева

  У сесійній залі Верховної Ради сталася сутичка між депутатами Юрієм Березою (“Народний фронт”) та Олександром Долженковим (“Опозиційний блок”).

  Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє УНІАН.

  Виступаючи на засіданні парламенту, перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко вимагала, щоби Євгеній Мураєв (позафракційний) вибачився перед Сенцовим та його родичами за те, що він назвав його терористом. При цьому вона зазначила, що “Опозиційний блок” привів цього депутата до парламенту.


  Депутат Береза кілька разів ударив Долженкова / УНІАН


  Депутат Долженков почав з місця кричати, що Мураєв не є членом фракції “Опозиційний блок” і він не обирався за списком партії.


  Депутати їх розборонили і відвели Березу на його робоче місце / УНІАН


  На ці вигуки Долженкова депутат Береза підвівся із свого робочого місця і зі словами: “Що ти гавкаєш?”, підбіг і вдарив декілька раз Долженкова.


  УНІАН


  Депутати їх розборонили і відвели Березу на його робоче місце.

  Як відомо, Мураєв обирався до парламенту як мажоритарник у виборчому окрузі №181 Харківської області. Він раніше входив до фракції “Опозиційний блок”, але 14 червня 2016 року вийшов із цієї фракції і на даний час є позафракційним.

  Раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман засудив висловлювання Мураєва, що нібито Сенцов є терористом. “Це ж треба так не любити рідну країну, в якій народився, по якій ходиш, щоб дозволяти собі такі вислови, які абсолютно неприйнятні для нормальної людини. Але я думаю, що там немає взагалі жодних цінностей, крім, напевно, грошей, які затьмарюють розум”, – сказав Гройсман.


  Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, раніше народні депутати Вадим Івченко (“Батьківщина”) та Олексій Гончаренко (БПП) побилися через “поправки Лозового”.

  Раніше ми розповідали про найгучніші бійки нардепів, які відбулися у Верховній Раді і за її межами.


  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/08/nardepi-pobilisya-v-radi-cherez-zayavu-murayeva/”