Юморист, певец и телеведущий Владимир Винокур принес свои соболезнования семье покойного режиссера Советский и российский актер, режиссер и сценарист Станислав Говорухин скончался на 83-м году жизни после продолжительной болезни в санатории «Барвиха» сегодня в 10:37. О том, что Станислав Сергеевич находится в критическом состоянии, стало известно еще вчера, 13 июня. Однако супруга артиста Галина в беседе с журналистами отметила, что его жизни ничего не угрожает. Владимир Винокур едва смог подобрать слова, чтобы выразить свои чувства в связи с кончиной просла ...

Одна новость

  Новости

  Трамп хоче повернення Росії до G7


  Президент США Дональд Трамп заявив, що Росія теж повинна брати участь у зустрічах держав "Великої сімки".

  Про це американський президент оголосив, готуючись до вильоту на саміт G7, який 8 і 9 червня відбудеться в Канаді, повідомляє Reuters.

  "Вони викинули Росію. Вони повинні дозволити Росії повернутись. Нам потрібна Росія за переговорним столом", — цитує CNBC американського президента.

  "Я люблю нашу країну. Я був найгіршим жахіттям Росії… Але, з урахуванням сказаного, Росія повинна бути на цій зустрічі… Це може не бути політично правильно, але у нас є світ, щоб ним управляти… Вони повинні дозволити Росії повернутись", — наводить іншу цитату Трампа Washington Post.

  Росія була виключена з групи держав із найрозвиненішими економіками після анексії українського Криму в 2014 році.

  Трамп прагнув поліпшити відносини між Сполученими Штатами і Росією після вступу на посаду. Уряд США і інші країни ввели жорсткі санкції щодо Росії, пов’язані з анексією в Криму, і ці санкції залишаються в силі.

  Канцлерка Німеччини Ангела Меркель не бачить можливості для повернення Росії у клуб найвпливовіших держав.

  Сьогодні до групи належать Велика Британія, Німеччина, Італія, Канада, США, Франція і Японія.

  Європейська правда


  Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2018/06/8/7182794/”