О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ ? Каждый день задаёт мне этот вопрос Facebook, что-же делать приходится напрягаться, ибо как сказал кто-то умный из Древнего Египта : * Если не исправишь зло оно удвоится * Думаю, что Тасмагамбетов, Кенес Ракишев, Масимов и другие члены клана Тимура Кулибаева украли невероятно огромное количество денег у народа Казахстана. Поэтому, по «пришествию» этой группировки к власти золотого тельца и меча на властный олимп, в Алматы начался потоп. На мой взгляд, в этом прочитывается сакральная связь… Инфраструктура построенная в советское время имеет свой ресурс, дома, эл ...

Одна новость

  Новости

  Наше золотце: стало відомо, хто буде головним героєм серіалу "Володар кілець"

  Сюжет буде сконцентрований на ранніх роках персонажа, якого в кіноекранізації зіграв Вігго Мортенсен
  Компанія Amazon вибрала короля Арагорна головним героєм першого сезону серіалу "Володар кілець" за творами письменника Джона Рональда Руела Толкіна. Про це повідомляє портал Film з посиланням на власне джерело.

  Сюжет буде сконцентрований на ранніх роках персонажа, якого в кіноекранізації "Володаря кілець" Пітера Джексона зіграв Вігго Мортенсен. Офіційного підтвердження цьому в Amazon поки не дали.

  Нагадаймо, студія Amazon запускає великий проект на основі знаменитої фентезі-саги Дж. Р. Р. Толкіна "Володар кілець". І готова витратити на нього мільйон доларів.

  Amazon Studios грунтуючись на сазі Толкіна створить п’ятисезонний серіал "Володар кілець". Його виробництво влетить компанії у величезну суму. Виробничий бюджет складе 1 мільярд доларів. А права були придбані ще в минулому році.

  У листопаді 2017 року відбулися торги в ході яких Amazon Studios вдалося обігнати Netflix і дістати права на першоджерело. Як того вимагає сага, виробництво буде далеко не дешевим. За попередніми підрахунками бюджет одного сезону може скласти близько 200 мільйонів доларів. У цю суму увійде вартість спецефектів, зарплата акторів і т. п.

  Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", знайшли і згодом опублікують раніше невідомий роман Дж. Р. Р. Толкіна про світ "Володаря кілець".

  Син покійного письменника Крістофер відшукав втрачені записи батька. Тоді відредагував і перетворив їх у роман під назвою "Падіння Гондоліну". Пізніше видавництво HarperCollins опублікує роман і прикрасить ілюстраціями ветерана франшизи Алана Лі.

  Толкін вперше придумав світ Середзем’я, коли служив на фронтах Першої світової. Учень Толкіна Джон Гарт говорить про "Падіння Гондоліну" як про "епічну історії битви за межами "Володаря кілець".

  У романі йдеться про битву між демоном Морготом, морським богом Ульмо і нолдорським ельфом по імені Туорі, який збирається почати нове життя в таємничій країні Гондолін. Йому доводиться відбивати атаку орків, драконів і балрогів, щоб відстояти свою землю.  Джерело статті: “https://znaj.ua/popcorn/nashe-zolotce-stalo-vidomo-hto-bude-golovnym-geroyem-serialu-volodar-kilec”