Артем Веселов сдал экзамен досрочно, чтобы стать волонтером ЧМ-2018 Школьник из Новосибирска Артем Веселов пытается опротестовать результат ЕГЭ в суде Школьник из Новосибирска Артем Веселов пытается опротестовать результат ЕГЭ в суде Выпускник гимназии №4 из Новосибирска Артем Веселов стал первым школьником, который решил оспаривать результат ЕГЭ в суде. Абитуриент Высшей школы экономики подал иск к региональному Министерству образования и экзаменационной госкомиссии. По мнению юноши, ему занизили баллы по об ...

Одна новость

  Новости

  Наше золотце: стало відомо, хто буде головним героєм серіалу "Володар кілець"

  Сюжет буде сконцентрований на ранніх роках персонажа, якого в кіноекранізації зіграв Вігго Мортенсен
  Компанія Amazon вибрала короля Арагорна головним героєм першого сезону серіалу "Володар кілець" за творами письменника Джона Рональда Руела Толкіна. Про це повідомляє портал Film з посиланням на власне джерело.

  Сюжет буде сконцентрований на ранніх роках персонажа, якого в кіноекранізації "Володаря кілець" Пітера Джексона зіграв Вігго Мортенсен. Офіційного підтвердження цьому в Amazon поки не дали.

  Нагадаймо, студія Amazon запускає великий проект на основі знаменитої фентезі-саги Дж. Р. Р. Толкіна "Володар кілець". І готова витратити на нього мільйон доларів.

  Amazon Studios грунтуючись на сазі Толкіна створить п’ятисезонний серіал "Володар кілець". Його виробництво влетить компанії у величезну суму. Виробничий бюджет складе 1 мільярд доларів. А права були придбані ще в минулому році.

  У листопаді 2017 року відбулися торги в ході яких Amazon Studios вдалося обігнати Netflix і дістати права на першоджерело. Як того вимагає сага, виробництво буде далеко не дешевим. За попередніми підрахунками бюджет одного сезону може скласти близько 200 мільйонів доларів. У цю суму увійде вартість спецефектів, зарплата акторів і т. п.

  Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", знайшли і згодом опублікують раніше невідомий роман Дж. Р. Р. Толкіна про світ "Володаря кілець".

  Син покійного письменника Крістофер відшукав втрачені записи батька. Тоді відредагував і перетворив їх у роман під назвою "Падіння Гондоліну". Пізніше видавництво HarperCollins опублікує роман і прикрасить ілюстраціями ветерана франшизи Алана Лі.

  Толкін вперше придумав світ Середзем’я, коли служив на фронтах Першої світової. Учень Толкіна Джон Гарт говорить про "Падіння Гондоліну" як про "епічну історії битви за межами "Володаря кілець".

  У романі йдеться про битву між демоном Морготом, морським богом Ульмо і нолдорським ельфом по імені Туорі, який збирається почати нове життя в таємничій країні Гондолін. Йому доводиться відбивати атаку орків, драконів і балрогів, щоб відстояти свою землю.  Джерело статті: “https://znaj.ua/popcorn/nashe-zolotce-stalo-vidomo-hto-bude-golovnym-geroyem-serialu-volodar-kilec”