Двоє жертв – чоловіки віком близько 30 років – загинули на місці 26 травня вночі у Франції у місті Марсель невідомі розстріляли двох людей із автоматів Калашникова. Зловмисники атакували приміщення місцевого спортклубу. Про це пишуть французькі видання, передає Європейська правда. Повідомляється, що стрілянина відбулася близько першої години ночі за місцевим часом. Двоє жертв – чоловіки віком близько 30 років – загинули на місці. Видання повідомляє, що інцидент має всі ознаки кримінальних розбірок. Нападник, якого, за поп ...

Одна новость

  Новости

  Календар Чемпіонату світу з футболу у Тернополі надрукували з російським Кримом


  У газетних кіосках Тернополя можна придбати календар Чемпіонату світу з футболу. І все б нічого, та календар, який надрукували тиражем у 333777 примірників у центрі Тернополя на вулиці Руській у видавництві – видавничо-інформаційний Дім “Діана плюс”, допустив значну політичну помилку.

  Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише “НАРОДНА ПРАВДА- Тернопіль“.  У даному календарі поряд з російським містом Ростов – на – Дону можна розгледіти український півострів Крим, який на календарі зображений синім кольором та у складі Російської Федерації.  До слова, Росія силою захопила український півострів у 2014 році без жодного пострілу.

  Сьогодні Україна так і не визнала анексії Криму, як і весь цивілізований світ.

  Та тернопільське видавництво “Діана” вирішило інакше і зазначило, що Крим – це все ж таки частина Росії.  Цікаво, чи це редактор не додивився чи коректор? Та маємо те, що маємо, надрукований футбольний календар тиражем 333777 примірників, на якому український Крим у складі Російської Федерації.  Важко сказати, чи зреагує на цей випадок СБУ, але навіть якщо і реакція буде, то календарі уже успішно продаються у всіх газетних кіосках Тернополя.  Та взагалі куди дивиться поліція Тернополя, коли в них практично під носом друкують сепаратиську літаратуру?


  Нагадаймо, група студентів 1-3 курсів Сумського педагогічного університету ім. А.С. Макаренка з 27 квітня по 7 травня проходила практику на окупованому півострові. У Крим поїхали майбутні фахівці у туристичній галузі. За словами ректора вишу Юрія Лянного, на Сумщині немає маршрутів відповідної складності.

  Нагадаємо також, у минулому році 70 українських школярів – переможці міжнародних і всеукраїнських олімпіад і конкурсів з російської мови, історії та культури, активні учасники гуманітарних проектів Представництва Росспівробітництва, поїхали до Москви.

  У Міністерстві ж освіти і науки України заявили, що не мають права забороняти українським школярам їздити до Російської Федерації. У МОН підкреслили, що кордон із РФ не є закритим, а рішення щодо відвідування країни-агресора дітьми приймають батьки.


  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/17/kalendar-chempionatu-svitu-z-futbolu-u-ternopoli-nadrukuvaly-z-rosijskym-krymom/”