За проявление расизма приняли песню «Убили негра» группы «Запрещенные барабанщики», которую спели болельщики 21 марта 2018, 15:22 Анастасия Самитова Фото: fc-zenit.ru Дисциплинарное разбирательство начал Союз европейских футбольных ассоциаций в отношении российского «Зенита». Причиной названо неподобающее поведение болельщиков клуба. Инцидент, о котором идет речь, произошел во время домашнего матча 1/8 финала Лиги Европы с немецким «Лейпцигом». Как сообщает пре ...

Одна новость

  Новости

  Календар Чемпіонату світу з футболу у Тернополі надрукували з російським Кримом


  У газетних кіосках Тернополя можна придбати календар Чемпіонату світу з футболу. І все б нічого, та календар, який надрукували тиражем у 333777 примірників у центрі Тернополя на вулиці Руській у видавництві – видавничо-інформаційний Дім “Діана плюс”, допустив значну політичну помилку.

  Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише “НАРОДНА ПРАВДА- Тернопіль“.  У даному календарі поряд з російським містом Ростов – на – Дону можна розгледіти український півострів Крим, який на календарі зображений синім кольором та у складі Російської Федерації.  До слова, Росія силою захопила український півострів у 2014 році без жодного пострілу.

  Сьогодні Україна так і не визнала анексії Криму, як і весь цивілізований світ.

  Та тернопільське видавництво “Діана” вирішило інакше і зазначило, що Крим – це все ж таки частина Росії.  Цікаво, чи це редактор не додивився чи коректор? Та маємо те, що маємо, надрукований футбольний календар тиражем 333777 примірників, на якому український Крим у складі Російської Федерації.  Важко сказати, чи зреагує на цей випадок СБУ, але навіть якщо і реакція буде, то календарі уже успішно продаються у всіх газетних кіосках Тернополя.  Та взагалі куди дивиться поліція Тернополя, коли в них практично під носом друкують сепаратиську літаратуру?


  Нагадаймо, група студентів 1-3 курсів Сумського педагогічного університету ім. А.С. Макаренка з 27 квітня по 7 травня проходила практику на окупованому півострові. У Крим поїхали майбутні фахівці у туристичній галузі. За словами ректора вишу Юрія Лянного, на Сумщині немає маршрутів відповідної складності.

  Нагадаємо також, у минулому році 70 українських школярів – переможці міжнародних і всеукраїнських олімпіад і конкурсів з російської мови, історії та культури, активні учасники гуманітарних проектів Представництва Росспівробітництва, поїхали до Москви.

  У Міністерстві ж освіти і науки України заявили, що не мають права забороняти українським школярам їздити до Російської Федерації. У МОН підкреслили, що кордон із РФ не є закритим, а рішення щодо відвідування країни-агресора дітьми приймають батьки.


  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/17/kalendar-chempionatu-svitu-z-futbolu-u-ternopoli-nadrukuvaly-z-rosijskym-krymom/”