Жители Калифорнии едва не подняли панику после запуска ракеты-носителя Falcon 9 23 декабря 2017, 18:00 Полина Кузнецова Фото: Ruaridh Stewart, Zuma\TASS Жители Калифорнии, ставшие свидетелями последнего запуска ракеты Falcon 9, перепутали космический аппарат с НЛО. В субботу, 23 декабря, компания Илона Маска Space X запустила свою ракету-носитель с космодрома Вандерберг. Falcon 9 с уже летавшей в космос первой ступенью должен был доставить на орбиту десять спутников связи. Запуск ракеты ужаснул калифорнийцев ...

Одна новость

  Новости

  Опубліковано імена бойовиків, які жорстоко знущалися над захопленими заручниками: документ

  Опубліковано імена бойовиків, які жорстоко знущалися над захопленими заручниками: документ

  Служба безпеки України розкрила особи проросійських бойовиків, які піддавали жорстоким тортурам бійців АТО та цивільних осіб, захоплених у Донецькій та Луганській областях.

  Дані про них опубліковані у черговому інформаційному бюлетені, створеному на основі на свідченнях понад 400 колишніх заручників.

  "СБУ на основі показань ідентифіковано особи шести бойовиків, які особисто піддавали жорстоким знущанням захоплених українських воїнів і патріотів з числа цивільних осіб", — розповіли у спецслужбі.

  Зокрема, у збірці опубліковано фото Івана Колесника (Адреналін) і Станіслава Глушко (Батон), які цинічно позують перед входом до катівні на фоні знарядь для знущань і "спецодягу" для захисту від бризгів крові.

  "Серед тих, хто по-звірячому катував заручників, запам’ятав бойовиків з позивними Батон, Адреналін. Останній був психічно хворою людиною, оскільки отримував особливе задоволення від катувань над полоненими: йому подобалося бачити кров полонених і насолоджуватися нашими криками від болю", — розповів військовослужбовець НГУ, який провів у полоні 120 діб.

  Крім того, у знущаннях над заручниками брали участь також Віктор Заєць (Заєць), Сергій Талащенко (Зомбі), Андрій Редько (Давид) і Сергій Пилипенко (Крутой).

  Як повідомляється, встановлені спецслужбою зловмисники розшукуються правоохоронними органами, а бойовика на прізвисько Крутий вже засуджено до десяти років позбавлення волі.

  "Ці матеріали належним чином процесуально оформлені та передаються у міжнародні судові інстанції як докази порушень РФ низки міжнародних конвенцій. Голова СБУ Василь Грицак передав ці документальні бюлетені спеціальному представникові державного департаменту США у справах України Курту Волкеру", — зазначили у відомстві.

  Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/17/294987-opublikovano-imena-boyovykiv-zhorstoko-znushchalysya-nad-zahoplenymy”