Серебряный призер Олимпийских игр 2018 года в Пхенчхане в женском одиночном катании Евгения Медведева призналась, что чувствовала себя в Корее как дома 1 марта 2018, 17:29 Ольга Камилова (Фото: Артем Геодакян/ТАСС) Наши фигуристки, 15-летняя Алина Загитова и 18-летняя Евгения Медведева, завоевали золото и серебро на Олимпийских играх в Пхенчхане. Загитова вслед за Евгенией Медведевой установила новый мировой рекорд, выступив с короткой программой. Фигуристка не оставила никаких шансов своим соперницам. По словам ...

Одна новость

  Новости

  Меркель ініціює створення кібервійськ через Росію  Канцлерка Німеччини Ангела Меркель вважає, що її країні слід створити кібервійська через те, що гібридна війна є частиною воєнної доктрини Росії.


  Про це вона сказала Бундестазі на дебатах щодо оборонного бюджету, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Die Welt.


  «Було б правильним створити кібервійська, оскільки гібридна війна є частиною воєнної доктрини Росії – абсолютно офіційно», – заявила канцлерка.


  Ангела Меркель також підтримала необхідність підвищення військових витрат країни. Вона підкреслила, що це потрібно не заради озброєння, а задля закупівлі спорядження, що дасть змогу бійцям Бундесверу гідно виконувати завдання міжнародних місій, НАТО і національної оборони.


  Торік у квітні у збройних силах Німеччини офіційно почав працювати підрозділ із кіберзахисту, який налічує 13,5 тисяч осіб. Головним завданням нового підрозділу став захист Німеччину від кібератак.


  Нагадаймо, наприкінці лютого стало відомо, що інформаційна мережа уряду Німеччини «Берлін-Бонн» (IVBB), яка вважається особливо надійно захищеною, зазнала хакерських атак. Повідомлялося, що сама кібератака не завдала практично жодної шкоди: хакерам не вдалося отримати доступ до даних мережі.У Федеральному відомстві з охорони конституції Німеччини вважають, що за нещодавно викритий кібернапад на комп’ютерні мережі уряду ФРН, найімовірніше, відповідальна Росія.


  «Аргумент»


  Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/merkel-n-ts-yu-stvorennya-k-berv-isk-cherez-ros-yu”