Артем Веселов сдал экзамен досрочно, чтобы стать волонтером ЧМ-2018 Школьник из Новосибирска Артем Веселов пытается опротестовать результат ЕГЭ в суде Школьник из Новосибирска Артем Веселов пытается опротестовать результат ЕГЭ в суде Выпускник гимназии №4 из Новосибирска Артем Веселов стал первым школьником, который решил оспаривать результат ЕГЭ в суде. Абитуриент Высшей школы экономики подал иск к региональному Министерству образования и экзаменационной госкомиссии. По мнению юноши, ему занизили баллы по об ...

Одна новость

  Новости

  Меркель ініціює створення кібервійськ через Росію  Канцлерка Німеччини Ангела Меркель вважає, що її країні слід створити кібервійська через те, що гібридна війна є частиною воєнної доктрини Росії.


  Про це вона сказала Бундестазі на дебатах щодо оборонного бюджету, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Die Welt.


  «Було б правильним створити кібервійська, оскільки гібридна війна є частиною воєнної доктрини Росії – абсолютно офіційно», – заявила канцлерка.


  Ангела Меркель також підтримала необхідність підвищення військових витрат країни. Вона підкреслила, що це потрібно не заради озброєння, а задля закупівлі спорядження, що дасть змогу бійцям Бундесверу гідно виконувати завдання міжнародних місій, НАТО і національної оборони.


  Торік у квітні у збройних силах Німеччини офіційно почав працювати підрозділ із кіберзахисту, який налічує 13,5 тисяч осіб. Головним завданням нового підрозділу став захист Німеччину від кібератак.


  Нагадаймо, наприкінці лютого стало відомо, що інформаційна мережа уряду Німеччини «Берлін-Бонн» (IVBB), яка вважається особливо надійно захищеною, зазнала хакерських атак. Повідомлялося, що сама кібератака не завдала практично жодної шкоди: хакерам не вдалося отримати доступ до даних мережі.У Федеральному відомстві з охорони конституції Німеччини вважають, що за нещодавно викритий кібернапад на комп’ютерні мережі уряду ФРН, найімовірніше, відповідальна Росія.


  «Аргумент»


  Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/merkel-n-ts-yu-stvorennya-k-berv-isk-cherez-ros-yu”