Двоє жертв – чоловіки віком близько 30 років – загинули на місці 26 травня вночі у Франції у місті Марсель невідомі розстріляли двох людей із автоматів Калашникова. Зловмисники атакували приміщення місцевого спортклубу. Про це пишуть французькі видання, передає Європейська правда. Повідомляється, що стрілянина відбулася близько першої години ночі за місцевим часом. Двоє жертв – чоловіки віком близько 30 років – загинули на місці. Видання повідомляє, що інцидент має всі ознаки кримінальних розбірок. Нападник, якого, за поп ...

Одна новость

  Новости

  Два райських куточка розпростерли безвізові обійми перед українцями

  Щоб відвідати ці країни, віза більше не потрібна




  Кабінет міністрів схвалив постанову, згідно з якою Україна і Катар скасовують один для одного візи. Також українцям більше не потрібно оформляти візи, щоб відвідати Антигуа і Барбуда — острови, розташовані на Карибах.

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ.



  У минулому лютому український уряд уклав з державою Антигуа і Барбуда угоду про взаємне скасування віз. 20 березня міністр закордонних справ Павло Клімкін розповів, що Україна і Катар підписали угоду про введення безвізового режиму.

  16 травня Кабінет міністрів затвердив проект постанови "Про затвердження угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом Держави Катар про взаємне скасування візових вимог" і "Про затвердження угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом Антигуа і Барбуда про взаємне скасування візових вимог".



  Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як в італійському Ріміні співробітники готелю Sacramora змусили російських туристів сісти за окремим столом, подалі від інших гостей. Про це на своїй сторінці в Facebook розповіла журналістка Наталя Ромашина. Жінка згадує, що на сніданок довелося взяти ковбасу з іншого столу, підійшла адміністратор і почала кричати: мовляв, "їжа для росіян знаходиться в іншому місці, а тут відпочивають "нормальні люди".

  Ми також писали про те, що сезон відпусток не за горами і більшість українців вже планують поїздки. Втім, для сімей з дітьми відпочинок інший, ніж наприклад, для студентів або простих любителів екстриму. Тут потрібно думати вже не тільки про себе, а й передбачити багато. Як нормально провести тиждень-другий на морі, або у бабусі на дачі, якщо дитину нікуди подіти, розповіла в ефірі "Знай.uа" кандидат медичних наук, лікар-педіатр вищої категорії Анна Гнілоскуренко.



  Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/dva-rajskyh-kutochka-rozprosterly-bezvizovi-obijmy-pered-ukrayincyamy”