Россияне обеспокоены возможностью «чипизации» населения, уверен лидер фракции «Справедливая Россия» в Госдуме Сергей Миронов 18 мая 2018, 20:43 Артем Стоцкий Фото с сайта pixabay.com Он считает название нового министерства крайне неудачным, даже пугающим. - Кто-то воспримет это как отражение намерений закрыть от внешнего мира российский Интернет, кто-то увидит попытку внедрить технологии дистанционного контроля над цифровыми устройствами граждан, вплоть до «чипизации» населе ...

Одна новость

  Новости

  Два райських куточка розпростерли безвізові обійми перед українцями

  Щоб відвідати ці країни, віза більше не потрібна
  Кабінет міністрів схвалив постанову, згідно з якою Україна і Катар скасовують один для одного візи. Також українцям більше не потрібно оформляти візи, щоб відвідати Антигуа і Барбуда — острови, розташовані на Карибах.

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ.  У минулому лютому український уряд уклав з державою Антигуа і Барбуда угоду про взаємне скасування віз. 20 березня міністр закордонних справ Павло Клімкін розповів, що Україна і Катар підписали угоду про введення безвізового режиму.

  16 травня Кабінет міністрів затвердив проект постанови "Про затвердження угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом Держави Катар про взаємне скасування візових вимог" і "Про затвердження угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом Антигуа і Барбуда про взаємне скасування візових вимог".  Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як в італійському Ріміні співробітники готелю Sacramora змусили російських туристів сісти за окремим столом, подалі від інших гостей. Про це на своїй сторінці в Facebook розповіла журналістка Наталя Ромашина. Жінка згадує, що на сніданок довелося взяти ковбасу з іншого столу, підійшла адміністратор і почала кричати: мовляв, "їжа для росіян знаходиться в іншому місці, а тут відпочивають "нормальні люди".

  Ми також писали про те, що сезон відпусток не за горами і більшість українців вже планують поїздки. Втім, для сімей з дітьми відпочинок інший, ніж наприклад, для студентів або простих любителів екстриму. Тут потрібно думати вже не тільки про себе, а й передбачити багато. Як нормально провести тиждень-другий на морі, або у бабусі на дачі, якщо дитину нікуди подіти, розповіла в ефірі "Знай.uа" кандидат медичних наук, лікар-педіатр вищої категорії Анна Гнілоскуренко.  Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/dva-rajskyh-kutochka-rozprosterly-bezvizovi-obijmy-pered-ukrayincyamy”